Запчастини та комплектуючі до жниварок

Запчастини та комплектуючі до жниварок

Товари з данної категорії


Показано 1 по 15 з 831 (Всього сторінок 56)

Запчастини до жниварок
Жатка - агрегат або пристосування з прямим призначенням, яке полягає в скошуванні польових культур і їх транспортуванні для обмолоту в комбайн або для укладання у валок. В комбайн скошена маса відправляє в разі проведення прямого комбайнування. Укладається ж в валки вона, коли проводиться роздільне збирання врожаю.


Жатка - пристрій, який прикріплюється до трактора або комбайна. Взагалі, розрізняють кілька типів жаток, кожен з яких залежить від конструкції механізму:

  • Жниварки причіпного типу. Вони зчіплюються з тракторами і вважаються самими простими у використанні. Ці жатки відрізняються своєю надійністю конструкції, ефективні на всіх видах грунту. Ці характеристики роблять причіпні жатки необхідним і незамінним інструментом під час збору врожаю.
  • Жниварки навісного типу. Ці жатки є насадки для комбайнів або тракторів. Вони, як правило, забезпечують повну механізацію процесу збирання врожаю, його високу продуктивність. Ці жатки при укладанні класів, роблять дуже якісні валки.
  • Жниварки самохідного типу. Ці жатки відрізняються найбільшою надійністю, найвищим рівнем безпеки і високою продуктивністю. Головною «фішкою» самохідної жатки є силова установка і механізм переміщення, якими вона обладнується.

Ще жатки можуть класифікуватися за своїми можливостями:

  • Універсальні жатки, тобто, здатні виконувати жнива декількох видів сільськогосподарських культур;
  • Жатки для певного виду духовної культури, наприклад, для кукурудзи, соняшнику або зерна (зернові, соняшниковий або масляні, і кукурудзяні жатки).

Вибір жатки для свого сільського господарства - справа не завжди просте. При цьому потрібно враховувати деякі моменти. Так, наприклад, оскільки комбайни відрізняються між собою структурно, то необхідно вивчити механічні характеристики жатки. Вони повинні збігатися з характеристиками установочного механізму комбайна. Про цього буде залежати вибір причіпного типу жатки або навісного.


При виборі жатки обов'язково слід продумувати заздалегідь, на яку культуру її передбачається застосовувати.


Крім того, важливо враховувати наявність комплектуючого обладнання і запчастин для жатки, щоб спростити процес її сервісного обслуговування. Адже від цього безпосередньо залежить якість її роботи і довгота служби.