Запчастини та комплектуючі до дисковим борін

Запчастини та комплектуючі до дисковим борін

Товари з данної категорії


Показано 1 по 15 з 219 (Всього сторінок 15)

Запчастини до дискових борін

Дискові борони - один з видів сільськогосподарського обладнання. Ці пристосування або апарати мають множинним призначенням. Сюди входять:

  • Крошение задернінням брил і ґрунтових пластів;
  • Обробка грунту перед посівними роботами;
  • Розпушення грунту з різною щільністю;
  • Пожнивне лущення;
  • Забивання пожнивних залишків;
  • Знищення бур'янів на ще не обробленому грунті і грунтових шкідників;
  • Мульчування грунту.

Головними робочими «органами» дискової борони є вирізні диски, розташовані відносно один одного під кутом в напрямку руху. Такий механізм значно знижує рівень енергоємності будь-якого процесу, і при цьому збільшує ресурси всіх інших «органів» під час роботи борони.

За допомогою дискової борони пожнивні залишки разом з добривами розподіляються рівномірно по всій глибині оброблюваного грунтового шару. Як результат - грунт стає більш стійкою до ерозійним процесам. Більш того, така обробка грунту ще й підвищує її поглинальну здатність.

Дискові борони, це агрегати які обробляють будь-який вид грунту човниковим методом. Глибина обробки варіюється від 4 см до 18 см. Одночасно борона здійснює прикочування верхнього шару, щоб зберігати в ній (в грунті) вологу. І навіть при найважчих грунтових умовах така борона забезпечує рівномірне і інтенсивне змішання грунту з органікою на оптимальній глибині дорівнює 12 см. І при цьому значно зберігає в землі вологу.

Дискові борони підрозділяються на два види - причіпні і навісні.

Важливою відмінною рисою причіпний борони є симетричне поздовжньої осі розташування агрегатів, що регулюють роботи дисків. Тобто, чим більше кут між дисками, тим рівномірніше глибина грунту, яку обробляють.

У навісних дискових боронах об'єднані функції відразу декількох сільськогосподарських агрегатів - лущильника, культиватора, плуга і самої борони.

Дискові борони обладнуються міцним Т-образним дишлом, яке надає їй більшої маневреності. Колеса дискової борони встановлюються на тандемних опорах. Це надає плавності в рухах апарату, і, звичайно ж, є однією зі складових, що забезпечують рівномірність глибини при обробці грунту.

Вся електропроводка і гідравлічні шланги встановлюються на спеціальній поворотній опорі, що дає можливість захистити їх від потрапляння бруду та виключити защемлення на повороті.