Запчастини та комплектуючі до комбайнів

Запчастини та комплектуючі до комбайнів

Товари з данної категорії


Показано 1 по 15 з 288 (Всього сторінок 20)

Запчастини до комбайнів

Комбайн в сільському господарстві - одна з найбільш важливих агропромислових машин виконує одночасно декілька різних операцій, так чи інакше пов'язаних зі збором врожаю.

Особливість цієї машини полягає в її конструкції. Адже саме від неї залежить можливість всього агрегату повного комплексу збиральних робіт. Комбайн виконує практично всі завдання - від зрізання рослини до завантаження врожаю для його транспортування до місць зберігання або переробки.

Будь зернозбиральний комбайн спочатку зрізає колосся, потім обмолочує їх, і відокремлює від купи (тобто Провіюють шляхом впливу на них сильного струменя повітря від вентиляторів і вібрації сита). Після цього очищене зерно потрапляє в спеціальний бункер, а солома, відповідно, в копичник або подрібнювач. Зерно ж відправляється в зерносховища.

В цілому комбайн являє собою складний механізм, який може виконувати функції одночасно трьох простіших машин - жатки, молотарки і віялки.

У кожному зернозбиральному комбайні є похила камера. На неї можлива установка навісного обладнання - різного виду жатки (для кукурудзи, соняшнику, очісуючого жатки або валкові, і так далі). Кожна з них прямим своїм призначенням має рішення і виконання специфічної завдання, наприклад, обробку якогось конкретного сільськогосподарського рослини.

Більш того, самі зернозбиральні комбайни можуть відрізнятися своїми конструкціями один від одного в залежності від основної оброблюваної культури. Наприклад, існують моделі комбайнів, які призначені для збору овочевих культур - моркви, буряка, картоплі. А є ті, які збирають бавовну або кормові культури.

На світовий ринок сільськогосподарської техніки випускаються комбайни від таких всім відомих і займають провідні позиції виробників, як John Deere, New Holland, Claas, і інші.

До кожної випущеної ними моделі зернозбирального комбайна також випускаються і всі фірмові додаткові опціонні пристосування, для збору різних культур.

Сьогодні комбайни від провідних світових виробників, з усім інноваційним обладнанням доступні для фермерства будь-якого типу. Замовити для свого господарства комбайн або до нього запчастини можна навіть через Інтернет. І пам'ятайте, купуючи фірмові комплектуючі для своїх комбайнів, ви не тільки продовжуєте термін функціональності агрегату, але і якісно впливаєте на весь процес збору врожаю.