Запчастини та комплектуючі до глибокорозпушувачів

Запчастини та комплектуючі до глибокорозпушувачів

Товари з данної категорії


Показано 1 по 15 з 30 (Всього сторінок 2)

Запчастини до глибокорозпушувача

Даний вид технологічного обладнання призначений для певного способу обробки грунту, який так і називається - глубокорихленіе. Внаслідок такої обробки відбувається дуже важливий процес - разуплотнение грунту. Особливо актуальним це стало в сучасному сільському господарстві. Останнім часом техніка, яка працює на землі, важить досить багато. Тому орні землі все більше ущільнюються, що призводить до погіршення їх якості, а відповідно і зниження врожайності.

У зв'язку з цим, глибокорозпушувачами грають важливу роль в землеробстві. Завдяки їх використанню земля, де вони застосовуються, не перевертається, а піддається частковому перемішуванню, подрібнення і розпушування. Таким чином, відбувається разуплотнение грунту, що запобігає розвитку ерозії.

Робочим органом глибокорозпушувача є стійка (пряма або криволінійна) на яку зверху кріпиться фігурне долото. Використовуються стійки переважно двох видів - L і XL. Перша - при обробці землі без відвалу, друга - при обробці грунту сильно утрамбованої або ж для обробки грунту при вирощуванні саме цукрових буряків.

Ще одним елементом глибокорозпушувача є гідравлічний привід. Він призначений для регулювання положення (вгору, вниз) зубів, а також зміни їх «кроку». До того ж, привід коригує кут наконечника зуба, відповідає за управління механізмом його переміщення.

Пересувається глибокорозпушувач за рахунок опорних коліс. Навантаження саме на тягач нівелюється за рахунок ще однієї особливості - амортизаторів.

Залежно від завдання, яку повинен виконати глибокорозпушувач, можливий кріплення додаткових механізмів. Так, для прокладки дренажу, стійку доповнюють, так званим, дренером. Для розширення ділянки розпушування кріпиться спеціальні розширювачі.

Даний механізм може проводити обробку грунту як суцільну, так і смугову. Для цього проводиться відповідна необхідному розпушування розстановка робочих органів.

Для виконання робіт глибокорозпушувачами приєднуються до трактора. Існує певна класифікація по сумісності глибокорозпушувача з тракторами.

Використання глибокорозпушувача сприяє збереженню, необхідної для високої врожайності, структури грунту. Завдяки цьому технологічного устаткування економиться час обробки, до того ж витратні частини і паливо.