Форма оплати

Замовити товар в нашій організації ви можете як в телефонному режимі, так і через інтернет форму кошика клієнта:

Замовлення в один клік. Найбільш зручний спосіб замовлення. Просто клацніть на необхідній модифікації товару кнопку "Замовити в 1 клік" і підтвердіть операцію зі зазначенням Вашого контактного номера телефону та чекайте: в максимально короткий термін з Вами зв'яжеться наш співробітник для обговорення всіх деталей.

Оплата
Можливі способи оплати товару:

Безготівковий банківський переказ. На Вашу електронну адресу ми надішлемо виставлений рахунок-фактуру, який можна оплатити з рахунку Вашої організації або в будь-якому відділенні банку.

Готівковий банківський переказ. Переказ можна здійснити через термінал або касу відділення "Приватбанку» або систему "Приват24". Консультацію щодо здійснення платежу та всі необхідні реквізити можна отримати у наших менеджерів які ви знайдете в розділі Контакти.

Оплата при отриманні товару (накладна плата). Оплата товару здійснюється за його отримання у відділенні транспортної компанії . При цьому у Вас є можливість оглянути товар перш, ніж платити за нього. Однак слід взяти до уваги, що вартість доставки при цьому способі оплати буде дещо вищою.