Запчастини та комплектуючі до культиваторів

Запчастини та комплектуючі до культиваторів

Товари з данної категорії


Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

Запчастини до культиваторів

Інтенсивний розвиток сільського господарства вимагає впровадження все нових технологій і, відповідно, техніки. Щоб ефективно використовувати її, необхідно розбиратися, для чого ж призначений, той чи інший вид. Такий тип сільгоспобладнання, як культиватори, служать, перш за все, для розпушування грунту. Причому, земля не перевертається, а пухка тільки верхній її шар, розпушується затверділа кірка, розбиваються брили, що залишилися після оранки. Завдяки культивування, знищуються бур'яни, рівномірно змішуються з грунтом вносяться добрива.

У свою чергу культиватори ділять на кілька типів. Перш за все - за призначенням. У зв'язку з цим, дане обладнання класифікується наступним чином:

Просапної типу;
Парового типу;
Спеціального призначення.
Культиватори порового типу використовуються для обробки того грунту, який знаходиться під паром. Агрегати просапної типу застосовують для просапних культур. А що культивують машини спеціального призначення використовуються для роботи на чайних плантаціях, в садах, для догляду за культурами типу буряка, баштанними, і іншими.

Культиватори мають так звані «робочі органи». Основні з них - це «лапи». Щодо особливостей конструкції ці «лапи» ділять на кілька груп.

Перша група - стрілчасті;
Друга група - універсальні;
Третя група - стрілчасті плоськоріжущі лапи;
Четверта група - односторонні плоськоріжущі.
Є лапи - отвальчіков, долотоподібні і оборотного типу.

Робочі органи, тобто лапи, кріпляться зазвичай до стійок. У свою чергу, лапи зі стійками, тобто, основні робочі органи прикріплюються до рами.

За способом ж агрегатування є навісні та причіпні культиватори.

Дане технологічне обладнання класифікують також по виду тяги: тракторні та ручні культиватори.

Будь-яка, навіть сама вдосконалена, унікальна і надійна техніка має особливість зношуватися. Тому не зайве заздалегідь подбати про придбання запасних частин на культиватор. Якщо це велике господарство і використовувати культиватор доводиться інтенсивно, то краще купувати запасні частини оптом. Подбати про їх наявності краще заздалегідь, а не в розпал сільськогосподарських робіт, коли простий обходиться особливо дорого.

Сучасні технології дозволяють зробити замовлення різними способами. Це можуть бути інтернет-магазин, мобільний зв'язок, або ж безпосереднє придбання на складі.